Nieciecza kontra Znicz Pruszków, wynik spotkania 1-0

Nieciecza kontra Znicz Pruszków 1-0. W dniu 2023-08-27 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza oraz Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza a Znicz Pruszków wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: A. Polyarus 23' 1-0

Żółte kartki Nieciecza: M. Wolski 39' B. Waclawek 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: D. Yukhymovych 22' T. Proczek 43' W. Nowak 82' M. Mleczko 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Znicz Pruszków: W. Blyszko 50'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Nieciecza zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Stal Rzeszów.

Liczni kibice z zapałem śledzą pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak M. Wolski D. Yukhymovych stale zapewniają fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki między graczami są nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania nie są interesujące. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga. Nieciecza oraz Znicz Pruszków i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.