Nieciecza kontra Lechia Gdansk, wynik meczu - 0-2

Nieciecza kontra Lechia Gdansk 0-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Nieciecza a Lechia Gdansk wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-10-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Nieciecza a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Flávio Paixão 55' 0-1 Conrado Conrado 56' 0-2 İ. Durmuş

Żółte kartki Nieciecza:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 33'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nieciecza stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Lechia Gdansk podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Swit oraz Warta Poznań.

Bardzo często wierni fani śledzą ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych zawodników futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Jarosław Kubicki często gwarantują kapitalnym miłośnikom wiele niesamowitych przeżyć. Cieszące oko potyczki między graczami są zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Bardzo często obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Nieciecza oraz Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.