Na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica dnia 2023-04-16 10:40 odbyło się spotkanie Nieciecza - ŁKS Łódź zakończone wynikiem 2-2

Nieciecza - ŁKS Łódź 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza oraz ŁKS Łódź wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-04-16 10:40 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i ŁKS Łódź.

Gole strzelali: Pirulo 13' 0-1 M. Śliwa 30' 0-2 W. Biedrzycki 53' 1-2

Żółte kartki Nieciecza: T. Zaviyskyi 34' W. Biedrzycki 70' A. Trubeha 76' F. Purece 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: B. Szeliga 20' A. Tutyskinas 57' N. Monsalve 60' M. Kowalczyk 68' R. Pirulo 88'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Nieciecza stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą starcia ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy jak T. Zaviyskyi B. Szeliga nieraz zapewniły kapitalnym entuzjastom wiele niesamowitych emocji. Trafiamy na idealne bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Nieciecza oraz ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.