Mecz Zaglebie Sosnowiec - Nieciecza zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-10-10 16:00

Dnia 2022-10-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Nieciecza.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Zaglebie Sosnowiec a Nieciecza wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: R. Rep 26' 0-1 M. Rozwandowicz 40' 1-1 M. Banaszewski 59' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 13' D. Jonczy 65' T. Klups 88' M. Ziolkowski 90'

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 42' N. Tekijaski 68' A. Dombrovskiy 70' A. Kadlec 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Bardzo często mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi starcia ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. F. Borowski W. Biedrzycki raz za razem zapewniają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy nieczyste faule, spektakularne asysty oraz bramki gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zmagania między drużynami futbolowymi są nader zażarte, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to mecze nużące. Dlatego więc warto oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Nieciecza z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Ludowy.