Na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica miał miejsce mecz Nieciecza kontra Wisla Krakow - wynik 2-1

W niedzielnym meczu 17. kolejki I Ligi drużyna Niecieczy podejmowała Wisłę Kraków na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy.

Mecz pomiędzy Niecieczą a Wisłą Kraków

Spotkanie pomiędzy drużynami Niecieczy oraz Wisły Kraków odbyło się na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica. Mecz został rozegrany w ramach 17. kolejki I ligi. Sędzią głównym spotkania był P. Raczkowski, a widowisko miało miejsce 1 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30.

Relacja z meczu

Początek meczu był bardzo emocjonujący, obie drużyny zaczęły atakować, starając się otworzyć wynik. W 28. minucie S. Sobczak z Wisły Kraków zdobył pierwszego gola, dając prowadzenie swojej drużynie. Nie minęło wiele czasu, gdy L. Spendlhofer odpowiedział bramką dla Niecieczy, wyrównując wynik. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowitą atmosferę.

W 44. minucie F. Purece strzelił bramkę dającą prowadzenie Niecieczy. Po pierwszej połowie wynik to 2-1 dla gospodarzy. Druga połowa również była pełna emocji, obie drużyny starały się zdobyć kolejne bramki, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się zwycięstwem Niecieczy 2-1.

Warto zauważyć, że obie drużyny zanotowały kilka żółtych kartek. Gospodarze otrzymali aż pięć żółtych kartek, a goście trzy. Mimo napiętej sytuacji na boisku, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki. Zwycięstwo daje Niecieczy pewność siebie przed kolejnymi meczami, a kibicom powód do radości. Wisła Kraków natomiast będzie musiała popracować nad skutecznością w nadchodzących spotkaniach.

Najbliższe mecze dla Niecieczy to starcia z Miedzią Legnica, Chrobrym Głogów oraz Stalą Rzeszów, natomiast Wisła Kraków zmierzy się z Górnikiem Łęczna, Polonią Warszawa oraz z angielskim zespołem - Sunderland.