Spotkanie Cracovia Krakow vs Nieciecza na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego: wynik 1-2

Dnia 2022-02-28 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Cracovia Krakow a Nieciecza.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow a Nieciecza wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: M. Mešanović 39' 0-1 A. Radwański M. Mešanović 42' 0-2 P. Wlazło F. Loshaj 48' 1-2 M. Rodin

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 41'

Żółte kartki Nieciecza: Adam Radwanski 28' Marcin Grabowski 32' Artem Putivtsev 52' Bartlomiej Kukułowicz 84'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania to Tomasz Wajda, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Cracovia Krakow stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Stal Mielec. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Gornik Zabrze.

Wierni fani śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy jak David Jablonsky Adam Radwanski niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to potyczki usypiające. Wielokrotnie trafiamy na ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow i Nieciecza jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.