Mecz pomiędzy Nieciecza i Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica dnia 2023-05-08 16:00

W dniu 2023-05-08 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się Nieciecza i Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Nieciecza i Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: D. Jończy 31' 1-0 M. Ambrosiewicz 50' 2-0

Żółte kartki Nieciecza: A. Trubeha 34' A. Radwanski 73'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 38' M. Fabry 71'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Nieciecza zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia a Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Krakow.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak A. Trubeha F. Borowski bardzo często zaserwowały swoim stałym miłośnikom piłki nożnej wiele pozytywnych przeżyć. Zdarzają się bezlitosne faule, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska statyczne. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Nieciecza i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.