Spotkanie Nieciecza vs Jagiellonia zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-02-04 17:00 na obiekcie Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza

Nieciecza vs Jagiellonia, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Nieciecza i Jagiellonia wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-02-04 17:00 na stadionie Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Nieciecza a Jagiellonia.

Gole strzelali: P. Wlazło 44' 1-0 W. Biedrzycki 50' 2-0 P. Mystkowski 70' 2-1 B. Bida

Żółte kartki Nieciecza: Michal Bezpalec 67' Sebastian Bonecki 79' Marcin Grabowski 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Bartlomiej Wdowik 13' Martin Pospisil 38' Miłosz Matysik 45' Zlatan Alomerović 48' Fedor Černych 86' Taras Romanczuk 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Warta Poznań.

Wierni fani śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Michal Bezpalec Bartlomiej Wdowik systematycznie serwują wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często bywa, iż mecze przynudzają. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych drużyn jak Nieciecza i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.