Dnia 2022-11-06 11:40 odbyło się spotkanie pomiędzy Arka Gdynia i Nieciecza - wynik 1-2

Arka Gdynia kontra Nieciecza, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Arka Gdynia a Nieciecza zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-11-06 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Arka Gdynia a Nieciecza.

Gole strzelali: K. Czubak 7' 1-0 H. Adamczyk K. Karasek 71' 1-1 M. Mesanovic M. Mesanovic 80' 1-2 K. Karasek

Żółte kartki Arka Gdynia:

Żółte kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Arka Gdynia zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Bardzo często liczna grupa fanów z zapałem śledzi ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak wielokrotnie serwują własnym kibicom wiele emocji. Bardzo często trafiamy na ostre faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe asysty czy bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Arka Gdynia oraz Nieciecza oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.