Dnia 2023-03-31 18:30 miał miejsce mecz Nieciecza vs Ruch Chorzów zakończony wynikiem 2-1

Nieciecza vs Ruch Chorzów, wynik 2-1. W dniu 2023-03-31 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Nieciecza a Ruch Chorzów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza a Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: K. Karasek 11' 1-0 A. Radwański 60' 2-0 T. Foszmańczyk 69' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 21' M. Mesanovic 29' A. Kadlec 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: S. Kobusinski 36' T. Swedrowski 76'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Nieciecza stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz ŁKS Łódź natomiast Ruch Chorzów z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. K. Karasek S. Kobusinski raz za razem zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to spotkania nie warte uwagi. Trafiamy na bezwzględne faule, wspaniałe bramki oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Nieciecza i Ruch Chorzów w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.