Mecz Nieciecza - GKS Katowice dnia 2023-02-12 14:00 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica: wynik 1-1

Nieciecza - GKS Katowice, wynik 1-1. W dniu 2023-02-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Nieciecza oraz GKS Katowice.

Pierwsza część spotkania między Nieciecza a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Marzec 14' 0-1 G. Rogala A. Radwanski 58' 1-1 K. Spiewak

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 45'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 24' R. Figiel 51' O. Repka 73'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nieciecza zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów a GKS Katowice zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Ambrosiewicz B. Jaroszek nierzadko zaserwowały fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania między piłkarzami są niezwykle zażarte, nie często okazuje się, że są to mecze nużące. Obserwujemy widowiskowe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Nieciecza i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.

Zobacz, co mamy dla Ciebie w artykule o e-sporcie - Sprawdź link!