Lechia Gdansk vs Nieciecza, wynik spotkania 2-0

Lechia Gdansk vs Nieciecza wynik spotkania 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk a Nieciecza wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-09 18:00 na stadionie Stadion Energa Gdansk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk oraz Nieciecza.

Gole strzelali: L. Zwoliński 11' 1-0 Flávio Paixão 90' 2-0 Conrado

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 30' Artem Putivtsev 35' Adam Radwanski 55'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Nieciecza z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Plock.

Bardzo często liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Piotr Wlazło raz za razem sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Systematycznie obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Walki między drużynami są zagorzałe, nie często bywa, że mecze męczą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Lechia Gdansk i Nieciecza z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Energa Gdansk.