Piast Gliwice - Nieciecza, wynik meczu 2-1

Piast Gliwice - Nieciecza wynik meczu 2-1. Dnia 2021-11-26 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się Piast Gliwice i Nieciecza.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Piast Gliwice i Nieciecza wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: M. Mešanović 45' 0-1 A. Putivtsev J. Czerwiński 52' 1-1 D. Kądzior P. Sokołowski 71' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Sokołowski 61' Kristopher Vida 77' Jakub Czerwiński 88'

Żółte kartki Nieciecza: Wiktor Biedrzycki 45' Martin Zeman 82' Kacper Śpiewak 88' Marcin Wasielewski 88'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter meczu - Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Piast Gliwice zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa a Nieciecza z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Patryk Sokołowski Wiktor Biedrzycki nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele emocji. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty oraz gole gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami są zagorzałe, rzadko bywa, że są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Piast Gliwice i Nieciecza i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.