Mecz GKS Katowice - Nieciecza zakończony wynikiem 3-3

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy GKS Katowice a Nieciecza zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

W dniu 2022-07-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki - 2. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Nieciecza.

Gole strzelali: A. Jędrych 9' 1-0 A. Błąd 16' 2-0 T. Poznar 34' 2-1 T. Poznar 48' 2-2 M. Urynowicz 53' 3-2 D. Pietraszkiewicz 90' 3-3

Żółte kartki GKS Katowice: A. Blad 45' M. Urynowicz 89'

Żółte kartki Nieciecza: T. Poznar 55'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Nieciecza: N. Tekijaski 7'

Główny sędzia meczu - R. Trochimiuk. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow natomiast Nieciecza zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Dzisiaj kibice z dużym zapałem śledzą potyczki w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo A. Blad T. Poznar systematycznie serwują kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz gole, brutalne faule dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są nader zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nudne. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. GKS Katowice i Nieciecza jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.