Mecz Nieciecza vs Stal Rzeszów, wynik 1-2

W emocjonującym meczu I Ligi drużyna Niecieczy podejmowała Stal Rzeszów na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica. Po zaciętej walce, to goście zdołali wyjść zwycięsko, pokonując gospodarzy wynikiem 1-2. Pomimo prowadzenia Niecieczy na przerwę, Stal Rzeszów zdołała odwrócić losy spotkania i zdobyć cenne trzy punkty. Spotkanie odbyło się 11 listopada 2023 roku o godzinie 19:00.+

Mecz pomiędzy Niecieczą a Stalą Rzeszów

W dniu 11 listopada 2023 roku, na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Nieciecza i Stal Rzeszów. Mecz należał do 15. kolejki I Ligi.

Na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 1-0 na korzyść gospodarzy. Bramkę dla Niecieczy zdobył K. Karasek w 40. minucie.

W 79. minucie meczu J. Díaz wyrównał wynik na 1-1. W samej końcówce meczu, bo w 90. minucie A. Da Silva zdobył bramkę dającą prowadzenie drużynie Stal Rzeszów, która tym samym wygrała mecz 2-1.

W trakcie meczu arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Dla gospodarzy L. Spendlhofer otrzymał kartkę w 73. minucie, a K. Karasek w 76. minucie. Z kolei dla drużyny przeciwników kartki żółte zobaczyli: K. Koscielny (45'), A. Prokic (63') oraz K. Lysiak (70').

W tym spotkaniu nie było kartek czerwonych.