Spotkanie Nieciecza - Wisla Krakow zakończone wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nieciecza a Wisla Krakow wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-10-15 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Nieciecza a Wisla Krakow.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 37' A. Putivtsev 64'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Moltenis 26' M. Mlynski 54' M. Cisse 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter spotkania - T. Kwiatkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Nieciecza stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia a Wisla Krakow z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak W. Biedrzycki B. Moltenis nieraz zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty czy gole, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Nieciecza oraz Wisla Krakow w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.