Mecz Nieciecza - Tychy 71 dnia 2022-08-01 16:00 - 0-2

W dniu 2022-08-01 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Tychy 71.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza i Tychy 71 zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: A. Dominguez 40' 0-1 K. Wolkowicz M. Manka 78' 0-2 W. Zytek

Żółte kartki Nieciecza: A. Putivtsev 16' B. Farbiszewski 89' T. Zaviyskyi 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Machowski 37' M. Manka 55' A. Dominguez 64' P. Mikita 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Nieciecza zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak A. Putivtsev K. Machowski często zapewniają wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie natrafiamy na ostre faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nas męczą. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Nieciecza i Tychy 71 jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.