Na stadionie Stadion Bruk-Bet dnia 2022-04-16 13:00 miało miejsce spotkanie Nieciecza vs Raków Częstochowa - wynik 0-3

Nieciecza vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Nieciecza a Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-04-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Bruk-Bet rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Nieciecza a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Ivi López 36' 0-1 V. Gutkovskis 62' 0-2 S. Musiolik 90' 0-3 I. Sapała

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 27'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 33'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nieciecza zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Górnik Łęczna a Raków Częstochowa podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Lech Poznan.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Piotr Wlazło Patryk Kun raz za razem sprawiają wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy graczami ligowymi okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to mecze nudne. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Nieciecza oraz Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Bruk-Bet.