Wisla Plock - Nieciecza, wynik meczu: 3-1

W dniu 2023-08-19 13:00 na obiekcie sportowym Orlen Stadion rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Wisla Plock a Nieciecza.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Plock i Nieciecza zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: J. Branecki 36' 0-1 M. Biernat 59' 1-1 M. Biernat 62' 2-1 K. Janus 80' 3-1

Żółte kartki Wisla Plock: M. Biernat 25' F. Hiszpanski 41' E. Thiakane 45' B. Czajka 54' M. Szwoch 64'

Żółte kartki Nieciecza: J. Branecki 35' D. Hilbrycht 56' K. Karasek 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Plock stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Stal Rzeszów natomiast Nieciecza zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi fascynujące starcia ligi I Liga. Składające się z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Biernat J. Branecki bardzo często zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Wisla Plock i Nieciecza oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Orlen Stadion.