Radomiak Radom vs Nieciecza, wynik meczu: 1-1

Radomiak Radom vs Nieciecza, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania między Radomiak Radom i Nieciecza zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-10-02 10:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom oraz Nieciecza.

Gole strzelali: A. Radwanski 46' 0-1 M. Hubinek T. Matos 90' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: R. Branco 31' Leandro 83'

Żółte kartki Nieciecza: E. Terpilowski 33' M. Wasielewski 35' A. Radwanski 50'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Zbigniew Dobrynin, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi R. Branco E. Terpilowski systematycznie sprawiają wyborowym fanom wiele przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy bramki, brutalne faule kończące się czerwoną kartką, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się, że mecze przynudzają. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Radomiak Radom i Nieciecza i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion MOSiR ul. Narutowicza.