Mecz Gornik Zabrze vs Nieciecza zakończony wynikiem 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Nieciecza zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-03-20 16:30 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Nieciecza.

Gole strzelali: Muris Mešanovič 15' 0-1 Dani Pacheco 88' 1-1 Lukas Podolski

Żółte kartki Gornik Zabrze: Przemyslaw Wiśniewski 34' Erik Janža 42' Lukas Podolski 45' Alasana Manneh 56' Rafał Janicki 77' Erik Janža 81' Adrian Gryszkiewicz 87'

Żółte kartki Nieciecza: David Domgjoni 50' Artem Putivtsev 54' Dawid Kocyła 80' Tomáš Poznar 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 81'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Gornik Zabrze stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Raków Częstochowa.

W dzisiejszych czasach fani futbolu z zapałem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Przemyslaw Wiśniewski David Domgjoni wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych wrażeń. Interesujące walki pomiędzy graczami z ligi są nieustępliwe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to potyczki nużące. Systematycznie trafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezwzględne faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Gornik Zabrze oraz Nieciecza w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.