Na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2022-05-21 15:30 miał miejsce mecz między Pogon Szczecin oraz Nieciecza zakończony wynikiem 2-2

Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Pogon Szczecin a Nieciecza.

Pierwsza połowa spotkania między Pogon Szczecin i Nieciecza zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: L. Zahovič 45' 1-0 D. Dąbrowski K. Drygas 54' 2-0 M. Mešanović 58' 2-1 M. Mešanović 79' 2-2

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Fornalczyk 23' Mateusz Łęgowski 68'

Żółte kartki Nieciecza: David Domgjoni 44' Kacper Śpiewak 83' Maciej Ambrosiewicz 88'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Pogon Szczecin stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Nieciecza z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani z zapałem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Mariusz Fornalczyk David Domgjoni nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Cieszące oko potyczki między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że widowiska nudzą fana. Regularnie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Pogon Szczecin i Nieciecza oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.