Mecz Raków Częstochowa vs Nieciecza na stadionie Stadion Raków dnia 2021-10-23 10:30: wynik końcowy 3-2

Raków Częstochowa vs Nieciecza, wynik końcowy 3-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Nieciecza zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2021-10-23 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Raków rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Nieciecza.

Gole strzelali: N. Tekijaški 6' 1-0 N. Tekijaški 58' 1-1 Ivi López 63' 2-1 F. Tudor T. Petrášek 78' 3-1 F. Tudor M. Mešanović 90' 3-2 M. Grzybek

Żółte kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 45'

Żółte kartki Nieciecza: Marcin Wasielewski 26' Nemanja Tekijaški 65' Michal Bezpalec 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia meczu - Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Nieciecza z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Plock.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Tomáš Petrášek Marcin Wasielewski częstokroć zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami są bardzo zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze nas męczą. Obserwujemy przechodzące do historii bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich,oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Raków Częstochowa i Nieciecza i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Raków.