Na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego miało miejsce spotkanie między Wisla Plock oraz Nieciecza: 1-1

Wisla Plock vs Nieciecza, wynik 1-1. Dnia 2021-11-05 17:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Wisla Plock a Nieciecza.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Plock a Nieciecza zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: D. Warchoł 23' 1-0 Ł. Sekulski M. Mešanović 33' 1-1 S. Štefánik

Żółte kartki Wisla Plock: Fryderyk Gerbowski 58'

Żółte kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Wajda, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wisla Plock stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Nieciecza z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej kibice z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak Fryderyk Gerbowski raz za razem zapewniły wyśmienitym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, że są to widowiska mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Wisla Plock i Nieciecza w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.