Dnia 2023-09-24 16:00 miało miejsce spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Nieciecza: wynik końcowy 1-3

Zaglebie Sosnowiec vs Nieciecza, wynik końcowy 1-3. Dnia 2023-09-24 16:00 na stadionie ArcelorMittal Park odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Nieciecza.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Sosnowiec oraz Nieciecza wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: K. Karasek 7' 0-1 M. Ambrosiewicz K. Bilinski 15' 1-1 M. Ziemann M. Ambrosiewicz 62' 1-2 J. Branecki 83' 1-3 M. Ambrosiewicz

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 85'

Żółte kartki Nieciecza: A. Radwanski 26' J. Branecki 90' J. Nowakowski 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Gryf Wejherowo, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Polonia Warszawa natomiast Nieciecza z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i GKS Katowice.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi interesujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi D. Guezen A. Radwanski nieustannie zapewniają kapitalnym fanom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe walki między drużynami są zagorzałe, nie często bywa, iż widowiska nie są interesujące. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Zaglebie Sosnowiec oraz Nieciecza oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, ArcelorMittal Park.