Mecz Nieciecza vs Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-1 dnia 2022-05-14 10:30

Nieciecza vs Piast Gliwice, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Nieciecza a Piast Gliwice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-05-14 10:30 na stadionie Stadion Bruk-Bet odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Piast Gliwice.

Gole strzelali: T. Huk 57' 0-1

Żółte kartki Nieciecza: Wiktor Biedrzycki 5' Tomáš Poznar 85'

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia meczu - Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Nieciecza stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i a Piast Gliwice z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Wiktor Biedrzycki nieustannie serwują wyborowym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania mało interesujące. Często natrafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Nieciecza i Piast Gliwice i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Bruk-Bet.