Dnia 2023-03-04 14:00 na stadionie Stadion GOS miał miejsce mecz Chrobry Głogów vs Nieciecza - wynik 0-2

Chrobry Głogów vs Nieciecza zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Nieciecza wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2023-03-04 14:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się Chrobry Głogów oraz Nieciecza.

Gole strzelali: K. Karasek 30' 0-1 T. Poznar 39' 0-2

Żółte kartki Chrobry Głogów: S. Steblecki 18' K. Wojtyra 32' J. Kuzdra 47' S. Steblecki 59' M. Bougaidis 84'

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 15' M. Fornalczyk 72' M. Ambrosiewicz 78'

Czerwone kartki Chrobry Głogów: S. Steblecki 59'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia spotkania to P. Urban. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow a Nieciecza zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Oddani fani śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak S. Steblecki K. Karasek raz za razem gwarantują wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy wspaniałe asysty i bramki, bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga. Chrobry Głogów oraz Nieciecza oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.