Spotkanie Lech Poznan - Nieciecza zakończone wynikiem 5-0

Lech Poznan - Nieciecza, wynik końcowy 5-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan i Nieciecza zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

Dnia 2022-02-12 19:00 na stadionie INEA stadion rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się Lech Poznan i Nieciecza.

Gole strzelali: M. Ishak 18' 1-0 K. Velde J. Kamiński 27' 2-0 Dani Ramírez Dani Ramírez 44' 3-0 B. Salamon 55' 4-0 J. Kamiński D. Kownacki 85' 5-0 D. Ba Loua

Żółte kartki Lech Poznan: Adriel D'Avila Ba Loua 81'

Żółte kartki Nieciecza: David Domgjoni 37'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania - Damian Kos, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Warta Poznań.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Adriel D'Avila Ba Loua David Domgjoni często zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nudne. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Nieciecza i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, INEA stadion.