Spotkanie Górnik Łęczna vs Nieciecza, wynik końcowy 2-1

Górnik Łęczna vs Nieciecza zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Górnik Łęczna i Nieciecza zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2023-04-23 16:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Nieciecza.

Gole strzelali: M. Kozak 13' 1-0 S. Krykun 31' 2-0 D. Dziwniel A. Trubeha 56' 2-1 W. Biedrzycki

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Dziwniel 78' M. Kozak 88' K. Podlinski 90'

Żółte kartki Nieciecza: A. Dombrovskiy 47' N. Tekijaski 52' A. Radwanski 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak D. Dziwniel A. Dombrovskiy często gwarantują wyborowym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska sportowe popularnej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Górnik Łęczna i Nieciecza i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.