Spotkanie Nieciecza - Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 2-1

Nieciecza - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza a Puszcza Niepołomice zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: A. Trubeha 1' 1-0 A. Dombrovskyi 20' 2-0 R. Kidrič 48' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 27' D. Hilbrycht 45' W. Biedrzycki 46' T. Loska 76' N. Tekijaski 90' K. Spiewak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 27' T. Wojcinowicz 49' W. Hajda 60' M. Koj 76' A. Kramarz 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 60'

Główny arbiter meczu to S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Nieciecza stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec natomiast Puszcza Niepołomice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Fani śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Ambrosiewicz W. Hajda nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Interesujące zmagania pomiędzy graczami są bardzo zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, że mecze męczą. Często natrafiamy na książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Nieciecza oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.