Mecz pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Nieciecza na stadionie Stadion Stal dnia 2023-09-01 16:00: wynik końcowy 0-4

Resovia Rzeszów vs Nieciecza, wynik 0-4. W dniu 2023-09-01 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Resovia Rzeszów a Nieciecza.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów i Nieciecza zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

Gole strzelali: D. Hilbrycht 43' 0-1 M. Faßbender 51' 0-2 A. Polyarus 56' 0-3 M. Faßbender 84' 0-4

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 27' B. Ciepiela 45'

Żółte kartki Nieciecza: A. Kasperkiewicz 25' J. Branecki 45'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 33'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Chojniczanka Chojnice a Nieciecza podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Kotwica Kołobrzeg.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Gorski A. Kasperkiewicz stale gwarantują kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zagorzałe, nie często zdarza się, iż spotkania nie są warte uwagi. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty czy bramki zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby oglądać widowiska sportowe ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Resovia Rzeszów i Nieciecza jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Stal.