Dnia 2023-05-20 13:00 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz - 3-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nieciecza a Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2023-05-20 13:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Zmierzyły się Nieciecza oraz Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: W. Biedrzycki 78' 1-0 A. Kadlec 81' 2-0 B. Wacławek 90' 3-0

Żółte kartki Nieciecza: B. Farbiszewski 11' W. Biedrzycki 18' T. Loska 18' M. Hubinek 39' B. Farbiszewski 50' K. Karasek 88'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 19'

Czerwone kartki Nieciecza: B. Farbiszewski 50'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Nieciecza zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. B. Farbiszewski B. Kasprzak wielokrotnie gwarantują kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to zmagania mało interesujące. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, efektowne gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Nieciecza i Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.