Legia Warszawa kontra Nieciecza, wynik meczu - 4-1

Legia Warszawa kontra Nieciecza 4-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Legia Warszawa a Nieciecza zakończyła się 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

W dniu 2022-03-15 17:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Legia Warszawa a Nieciecza.

Gole strzelali: Josué 26' 1-0 T. Pekhart 37' 2-0 P. Wszołek M. Wieteska 45' 3-0 Josué T. Pekhart 72' 4-0 A. Putivtsev 90' 4-1 M. Mešanović

Żółte kartki Legia Warszawa: Maciej Rosołek 20' Bartosz Slisz 89'

Żółte kartki Nieciecza: Artem Putivtsev 44'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Mariusz Zlotek, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Legia Warszawa zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Lech Poznan. Kolejno natomiast Nieciecza z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Raków Częstochowa.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły i piłkarze jak Maciej Rosołek Artem Putivtsev nieustannie zapewniają fantastycznym miłośnikom wiele emocji. Ustawicznie zdarzają się bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że mecze męczą. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Legia Warszawa oraz Nieciecza z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.