Ruch Chorzów kontra Nieciecza, wynik meczu 2-1

Ruch Chorzów kontra Nieciecza zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Ruch Chorzów a Nieciecza wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-08-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 8. Zmierzyły się Ruch Chorzów oraz Nieciecza.

Gole strzelali: P. Sikora 18' 1-0 W. Biedrzycki 23' 1-1 T. Swędrowski 48' 2-1

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 67'

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 24' M. Grabowski 62' A. Kadlec 71' M. Ambrosiewicz 89'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak D. Szczepan W. Biedrzycki raz za razem zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to mecze nużące. Natrafiamy na wyjątkowe bramki oraz asysty, ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Ruch Chorzów i Nieciecza w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.