Puszcza Niepołomice kontra Nieciecza, wynik meczu - 0-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-08-15 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i Nieciecza.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 23' W. Hajda 30' J. Serafin 85' K. Wroblewski 90'

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 5'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Stal Stalowa Wola natomiast Nieciecza podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Legia Warszawa.

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe potyczki w lidze I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak T. Wojcinowicz K. Karasek niejednokrotnie zapewniły kapitalnym fanom wiele emocji. Cieszące oko walki pomiędzy graczami ligowymi okazują się bardzo zagorzałe, rzadko bywa, że są to widowiska nużące. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, idealnie wyliczone gole i asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.