Mecz Nieciecza - Polonia Warszawa, wynik 2-2

Mecz pomiędzy drużynami Nieciecza i Polonią Warszawa odbył się w ramach 31. kolejki I ligi na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę to 1-1. Starcie miało miejsce 5 maja 2024 roku o godzinie 10:40.

Sprawozdanie z meczu:

Emocjonujące starcie na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica rozpoczęło się w dynamicznym tempie. Już w 7. minucie W. Biedrzycki z Niecieczy otworzył wynik meczu, wykorzystując piękne podanie od A. Radwanskiego. Gospodarze chcieli zdominować spotkanie od samego początku.

Jednak Polonia Warszawa szybko odpowiedziała. M. Bajdur wyrównał wynik tuż przed przerwą, dając swojej drużynie nadzieję na odwrócenie losów spotkania w drugiej połowie.

Po przerwie to goście wyszli z determinacją do gry. K. Koton w 46. minucie zdobył bramkę na 1-2 po asyście O. Wojciechowskiego, wprawiając w zdumienie kibiców Niecieczy.

Sytuacja zaostrzyła się po czerwonej kartce dla T. Zaviyskyiego z gospodarzy w ostatnich chwilach pierwszej połowy. Mimo to, Nieciecza nie poddała się i w drugiej połowie zdołała odrobić straty. M. Ambrosiewicz w 64. minucie ustalił wynik na 2-2, pokazując determinację i umiejętności drużyny gospodarzy.

Mecz obfitował także w kartki. Zarówno Gospodarze, jak i Goście, otrzymali żółte kartki za zbyt zdecydowaną grę. Czerwona kartka dla Zaviyskyiego wpłynęła na grę Niecieczy, ale mimo to udało im się wywieźć remis z tego trudnego starcia.

Po emocjonującym meczu Nieciecza ma przed sobą spotkania z Stalą Rzeszów, Tychami 71 oraz Wisłą Kraków. Polonia Warszawa zmierzy się z Górnikiem Łęczna, Odrą Opole oraz Stalą Rzeszów. Kibice obu drużyn mogą spodziewać się kolejnych widowiskowych starć w ramach I ligi.