Spotkanie Odra Opole vs Nieciecza zakończone wynikiem 1-2 na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-11-12 14:00

Odra Opole vs Nieciecza, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole a Nieciecza zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-11-12 14:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się ze sobą Odra Opole i Nieciecza.

Gole strzelali: N. Tekijaski 19' 1-0 K. Karasek 60' 1-1 A. Kadlec A. Polyarus 70' 1-2 A. Radwanski

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 79'

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 14' A. Kadlec 34' M. Mesanovic 37' N. Tekijaski 64'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Odra Opole stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Wierni fani śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak M. Tkocz M. Ambrosiewicz nieustannie sprawiają fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki usypiające. Obserwujemy przechodzące do historii bramki i asysty, nieczyste faule zapewniające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Odra Opole i Nieciecza jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.