Spotkanie Nieciecza vs Motor Lublin zakończone wynikiem 0-2 dnia 2023-08-13 16:00

W dniu 2023-08-13 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Nieciecza a Motor Lublin.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Nieciecza a Motor Lublin wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: B. Wolski 50' 0-1 P. Ceglarz K. Spiewak 77' 0-2

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 36' A. Radwanski 76'

Żółte kartki Motor Lublin: F. Wojcik 51' B. Zbiciak 61' L. Budzilek 72'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Motor Lublin z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Stal Rzeszów.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą starcia w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak M. Ambrosiewicz F. Wojcik nieustannie gwarantują wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie obserwujemy efektowne gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem dodające niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami okazują się nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Nieciecza i Motor Lublin i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.