Mecz między Nieciecza oraz Chrobry Głogów zakończony wynikiem 3-1 dnia 2022-08-11 16:00

Nieciecza kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 3-1. Dnia 2022-08-11 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Nieciecza a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza i Chrobry Głogów wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: R. Wolsztyński 6' 0-1 A. Radwański 52' 1-1 M. Mešanović 56' 2-1 M. Grabowski 66' 3-1

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 20' T. Poznar 60' M. Grabowski 80'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 82'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Legia Warszawa a Chrobry Głogów podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Stomil Olsztyn.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów futbolu śledzi ciekawe starcia w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak W. Biedrzycki M. Bougaidis systematycznie serwują wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Cieszące oko potyczki między zawodnikami bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty i bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania sportowe ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Nieciecza i Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.