Mecz Nieciecza - Zaglebie Lubin, wynik końcowy 0-2

Dnia 2022-03-11 17:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25. Zmierzyły się Nieciecza i Zaglebie Lubin.

Pierwsza część spotkania między Nieciecza oraz Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: P. Szysz 65' 0-1 P. Szysz 72' 0-2

Żółte kartki Nieciecza: Tomáš Poznar 52' Michael Hubínek 61' Matěj Hybš 64' Sebastian Bonecki 89'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Aleksandar Šćekić 32' Cheikhou Dieng 75' Kacper Chodyna 88'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter meczu - Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Nieciecza stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom natomiast Zaglebie Lubin z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Stal Mielec.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Tomáš Poznar Aleksandar Šćekić niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają bardzo zażarte, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Nieciecza oraz Zaglebie Lubin jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.