Na stadionie Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza dnia 2021-12-04 14:00 odbyło się spotkanie między Nieciecza i Pogon Szczecin zakończone wynikiem 1-3

Nieciecza kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-3. W dniu 2021-12-04 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 17. Zmierzyły się Nieciecza i Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa meczu między Nieciecza i Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: K. Grosicki 12' 0-1 Jean Carlos J. Bartkowski 24' 0-2 K. Kozłowski P. Wlazło 31' 1-2 S. Kowalczyk 56' 1-3

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 38' Bartlomiej Kukułowicz 45'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jean Carlos 16' Kamil Drygas 88' Paweł Stolarski 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Jagiellonia. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Piast Gliwice.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Piotr Wlazło Jean Carlos nieustannie zapewniają wyśmienitym miłośnikom wiele pozytywnych przeżyć. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki między drużynami są nader nieustępliwe, rzadko okazuje się koniec końców, że mecze nie są warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Nieciecza i Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.