Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Nieciecza na stadionie Stadion Stal - wynik 1-2

Resovia Rzeszów kontra Nieciecza, wynik 1-2.

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów a Nieciecza zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-05-27 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów oraz Nieciecza.

Gole strzelali: M. Kałahur 17' 1-0 K. Chuchro 58' 1-1 M. Mešanović 80' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Mroz 90'

Żółte kartki Nieciecza: A. Kadlec 42' M. Hubinek 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: R. Hoogenhout 30'

Czerwone kartki Nieciecza: M. Fornalczyk 86'

Główny arbiter meczu to J. Małyszek. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz natomiast Nieciecza zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z utalentowanych zawodników drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak M. Mroz A. Kadlec często sprawiają wspaniałym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Potyczki między piłkarzami są nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to mecze usypiające. Obserwujemy nieczyste faule, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga. Resovia Rzeszów i Nieciecza i ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Stal.