Stal Rzeszów - Nieciecza, wynik spotkania: 2-2

Stal Rzeszów - Nieciecza, wynik końcowy 2-2. W dniu 2023-03-19 17:00 na stadionie Stadion Stal odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Stal Rzeszów a Nieciecza.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Stal Rzeszów oraz Nieciecza wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: D. Olejarka 71' 1-0 P. Glowacki B. Poczobut 77' 2-0 M. Blachewicz 80' 2-1 M. Mesanovic 88' 2-2

Żółte kartki Stal Rzeszów: L. Gora 37'

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 77'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Stal Rzeszów stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow natomiast Nieciecza zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Oddani fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak L. Gora W. Biedrzycki często zapewniły wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na nieczyste faule, wyśmienite bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się nader zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Stal Rzeszów oraz Nieciecza i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.