Spotkanie Nieciecza kontra Chojniczanka Chojnice zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica dnia 2022-09-03 15:30

Dnia 2022-09-03 15:30 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Nieciecza a Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa spotkania między Nieciecza a Chojniczanka Chojnice zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: T. Poznar 22' 1-0 T. Poznar 29' 2-0 S. Skrzypczak 82' 2-1 T. Mikołajczak 89' 2-2

Żółte kartki Nieciecza: M. Blachewicz 49' D. Pietraszkiewicz 52' D. Pietraszkiewicz 65' K. Spiewak 86'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: K. Kasperowicz 70'

Czerwone kartki Nieciecza: D. Pietraszkiewicz 65'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny arbiter meczu - M. Złotnicki. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nieciecza zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Podbeskidzie a Chojniczanka Chojnice z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Coraz częściej liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi I Liga. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe zespoły i piłkarze jak M. Blachewicz K. Kasperowicz niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż potyczki nas męczą. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Nieciecza oraz Chojniczanka Chojnice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.