Nieciecza - SKRA Częstochowa, wynik spotkania: 1-0

Pierwsza część spotkania między Nieciecza a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-02-27 17:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Nieciecza a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: A. Trubeha 75' 1-0

Żółte kartki Nieciecza: A. Putivtsev 41' A. Radwanski 45' A. Trubeha 78'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: F. Kozlowski 54' M. Machala 69' B. Czajka 88'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Nieciecza stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą poczynania w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny i zawodnicy jak A. Putivtsev F. Kozlowski nieustannie sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne bramki oraz asysty zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż widowiska męczą fana. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, śledzić spotkania piłkarskie ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Nieciecza oraz SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.