Nieciecza - Górnik Łęczna, wynik meczu 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nieciecza a Górnik Łęczna wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-11-21 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: Piotr Wlazło 38' 1-0 Jason Lokilo 77' 1-1 Alejandro Serrano

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 64' Bartlomiej Kukułowicz 81'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Przemysław Banaszak 22' Przemysław Banaszak 34'

Czerwone kartki Nieciecza: Nemanja Tekijaški 4'

Czerwone kartki Górnik Łęczna: Przemysław Banaszak 34'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Nieciecza stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Pogon Szczecin natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Jagiellonia.

Liczna grupa fanów śledzi pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Piotr Wlazło Przemysław Banaszak niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz bramki, ostre sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami z ligi są bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa. Udział takich legendarnych zespołów jak Nieciecza oraz Górnik Łęczna z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.