Mecz SKRA Częstochowa vs Nieciecza, wynik 0-2

SKRA Częstochowa vs Nieciecza, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Nieciecza zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-08-07 13:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się SKRA Częstochowa oraz Nieciecza.

Gole strzelali: W. Biedrzycki 15' 0-1 K. Karasek K. Karasek 66' 0-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 48' A. Mesjasz 56'

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 86' D. Pietraszkiewicz 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu SKRA Częstochowa stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak S. Szymanski M. Ambrosiewicz nierzadko zapewniły wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że widowiska przynudzają. Ustawicznie trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy bramki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego fana, żeby oglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. SKRA Częstochowa i Nieciecza oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion GKS-u.