Dnia 2022-10-28 16:00 miało miejsce spotkanie Nieciecza kontra Resovia Rzeszów - wynik końcowy 3-0

Nieciecza kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Nieciecza a Resovia Rzeszów wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-10-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Nieciecza i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: A. Polyarus 5' 1-0 T. Poznar 22' 2-0 M. Ambrosiewicz 32' 3-0

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 30' A. Kadlec 36' T. Poznar 42' K. Karasek 88' D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Antonik 45' D. Morys 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Nieciecza stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Zaglebie Sosnowiec.

Fani śledzą bardzo fascynujące starcia ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo W. Biedrzycki K. Antonik często gwarantują kapitalnym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki nas męczą. Natrafiamy na spektakularne gole czy asysty, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych orazśledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Nieciecza oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.