Spotkanie Nieciecza kontra Arka Gdynia, wynik 2-1

Nieciecza kontra Arka Gdynia wynik spotkania 2-1.

Pierwsza część spotkania między Nieciecza oraz Arka Gdynia zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza oraz Arka Gdynia.

Gole strzelali: A. Radwański 29' 1-0 Luan Capanni 85' 1-1 K. Śpiewak 90' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: M. Mesanovic 43' B. Waclawek 74' K. Spiewak 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: O. Azatsky 41' J. Gol 53' M. Marcjanik 77' M. Stepien 80' M. Dobrotka 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter meczu to D. Stefanski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Nieciecza zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Arka Gdynia z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak M. Mesanovic O. Azatsky raz za razem serwują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, efektowne asysty oraz gole zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, rzadko okazuje się definitywnie, iż zmagania męczą. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi I Liga. Nieciecza oraz Arka Gdynia i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.