Mecz Lechia Gdansk vs Nieciecza 3-1

Mecz Lechia Gdansk vs Nieciecza, wynik 3-1

Wczorajszy pojedynek pomiędzy Lechią Gdańsk a Niecieczą zakończył się zwycięstwem gospodarzy rezultatem 3-1. Mecz, który odbył się 14 kwietnia o godzinie 10:40 na Polsat Plus Arena w Gdańsku, był emocjonującym starciem w ramach 27. kolejki I Ligi. Zawodnicy Lechii pokazali wysoką formę, prowadząc już 1-0 na przerwie i potwierdzając swoją przewagę po wznowieniu gry.

Mecz pomiędzy Nieciecza kontra Zaglebie Sosnowiec 1-1

Nieciecza kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu - 1-1

W minioną środę, na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica, drużyny Nieciecza i Zaglebie Sosnowiec spotkały się w emocjonującym starciu I Ligi. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo że wynik na przerwę wskazywał na brak bramek. Czy któraś z drużyn zdołała odwrócić losy spotkania w drugiej połowie? Sprawdźmy!

Podbeskidzie vs Nieciecza, wynik 2-1

Podbeskidzie kontra Nieciecza, wynik spotkania: 2-1

W dniu 30 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim miało miejsce emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Podbeskidzie i Nieciecza. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-1, pomimo tego, że na przerwę schodzili z wynikiem 0-1 na korzyść gości. Spotkanie to było częścią 25. kolejki I ligi, której emocje wciąż nie ustają.

Mecz pomiędzy Znicz Pruszków vs Nieciecza 2-0

Spotkanie Znicz Pruszków vs Nieciecza, wynik 2-0

W ostatniej kolejce I ligi doszło do starcia pomiędzy drużynami Znicz Pruszków i Nieciecza, które odbyło się na Stadionie Znicza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie. Mecz miał miejsce 3 dni temu o godzinie 17:00, a zwycięstwo pozwoliło Zniczowi Pruszków umocnić się w czołówce ligowej tabeli.

Nieciecza vs Wisla Plock zakończony wynikiem 2-2

Nieciecza kontra Wisla Plock, wynik meczu 2-2

W sobotę, 2 marca 2024 roku, na stadionie Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Nieciecza i Wisła Płock w ramach 22. kolejki I ligi. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2 po widowiskowej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele emocji. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie 2-1 dla jednej z ekip, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Szczegóły tej zaciętej rywalizacji poznajemy teraz, analizując przebieg spotkania.

Motor Lublin vs Nieciecza wynik 1-0

Dnia 2024-02-24 16:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Motor Lublin i Nieciecza - 1-0

W meczu 21. kolejki I ligi piłkarskiej drużyna Motoru Lublin podejmowała Niecieczę na swoim boisku, w Arena Lublin. Spotkanie to odbyło się dwa dni temu, 24 lutego 2024 roku o godzinie 16:30. Po stojącym w zastoju pierwszym czasie, ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna gospodarzy, wygrywając 1-0.

Nieciecza kontra Chrobry Głogów 1-1

Mecz Nieciecza - Chrobry Głogów na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica dnia 2024-02-18 14:00: wynik końcowy 1-1

Wczorajsze starcie pomiędzy drużynami Nieciecza i Chrobry Głogów w ramach 20. kolejki I ligi było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mecz zakończył się remisem 1-1, mimo że goście objęli prowadzenie po bramce zdobytej w pierwszej połowie. Po pełnym zaangażowania starciu na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica kibice obu drużyn mogli być zadowoleni z walki, jaką prezentowali piłkarze na boisku.

Nieciecza kontra Arka Gdynia wynik 2-1

Nieciecza - Arka Gdynia, wynik meczu 2-1

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Nieciecza i Arka Gdynia. Spotkanie odbyło się na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica i zakończyło się zwycięstwem Niecieczy 2-1. Zarówno pierwsza, jak i druga połowa dostarczyły kibicom wiele niezapomnianych momentów. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego zaciętego pojedynku.

Tychy 71 - Nieciecza wynik spotkania 3-2

Tychy 71 - Nieciecza, wynik spotkania - 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Tychy 71 i Nieciecza był prawdziwą emocjonującą przejażdżką. Po pierwszej połowie wydawało się, że to Nieciecza jest zdecydowanie lepszą drużyną, prowadząc 2-0. Jednak w drugiej połowie Tychy 71 zdołały odwrócić losy spotkania, wygrywając 3-2. Mecz ten dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, co zaowocowało widowiskowym widowiskiem na boisku Stadionu Miejskiego.